Dainuojame užsienio kalbomis

Atnaujinta: Pirmadienis, 25 balandžio 2016

Saulėtą balandžio 15 dieną Kriūkų mokyklos dainininkai važiavo į Lukšių V. Grybo gimnaziją. Čia vyko rajoninis festivalis „Dainuojame užsienio kalbomis“. Šiai šventei mūsų mokiniai paruošė tris dainas vokiečių, anglų ir rusų kalbomis.

Vokiškai dainavo dešimtokės Karolina ir Aistė. Skambėjo daina „Herz über Kopf“ („Širdis prieš galvą“, mokytoja V. Masteikienė).

Angliškai mokytoja J. Balčiūnienė išmokė dainuoti ketvirtokes Gabiją ir Kotryną. Jos atliko dainą „One big happy family“ („Didelė, laiminga šeima“).

Iš visų skambiausia daina buvo rusų kalba. Mokytoja D. Venienė dešimtos klasės kvartetą išmokė dainuoti J. Šatūnovo aranžuotą rusų liaudies dainą „Детство“ („Vaikystė“).

Dainas paruošti padėjo muzikos mokytoja R. Čebanauskienė.

Dėkojame lukšiečiams už svetingumą ir nuostabią publiką.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Dainuojame užsienio kalbomis.