Akcija „Tylos stebuklinga versmė“

Atnaujinta: Trečiadienis, 04 gegužės 2016

Balandžio 27 d. mokykloje vyko akcija „Tylos stebuklinga versmė“ .Tikslas - ugdyti vaikų supratimą apie triukšmo žalą ir tylos privalumus, ugdyti atsakomybę dėl mokinių keliamo triukšmo sau ir kitiems, skatinti kurti tylesnius namus, mokyklas, puoselėti ir kurti tylią aplinką. Šią dieną pertraukos vyko kitaip - tyloje. Jos metu mokiniai savo jausmus, mintis reiškė gestais, mimika, raštu. Buvo pristatyti mokinių mini projektai apie triukšmo žalą, tylos privalumus ir pan. Klausydami tylios muzikos atliko įvairius relaksacinius pratimus. Reflektuodami mokiniai išsakė savo nuomonę apie pertraukas kitaip. Tokios veiklos galėtų būti ir dažniau. Jų organizatoriais noriai taptų ir patys mokiniai. Tai prevencinė veikla sau, aplinkai ir sveikatai.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Akcija „Tylos stebuklinga versmė“.