Popietė „Tau, mano Mamyte“

Atnaujinta: Pirmadienis, 09 gegužės 2016

Gegužės 6 d. mokykloje vyko popietė „Tau, mano mamyte“. Džiaugiamės, kad gausiai susirinko ne tik vaikų mamytės, bet ir močiutės. Mokyklos fojė siena pasipuošė mamyčių portretais, kuriuos mokiniai piešė per dailės pamokas. Skambėjo eilės ir dainelės mamai. Jaunučių šokių ratelio šokėjai dovanojo savo šokius. Vyresnių klasių mokinės suvaidino linksmą, pamokančią istoriją apie atostogaujančias mamas. Mokiniai padovanojo savo rankomis kurtas atvirutes. Tai tradicinis mokyklos renginys, kuris ugdo mokinių pagarbą mamai, gyvybei, šeimai. Puiki galimybė kartų dermei. Šventinį koncertą dovanojo 1-10 klasių mokiniai. Dėkojame visoms šventėje dalyvavusioms mamytėms, mokytojoms už pagalbą organizuojant šventę.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Popietė „Tau, mano Mamyte“.