Sportuojam aktyviai, gyvenam sveikai

Atnaujinta: Trečiadienis, 08 birželio 2016

Mokslo metų pabaigos rytas pradinukams prasidėjo instruktažu „Saugi vasara“. Jos metu mokiniai pasikartojo saugaus elgesio taisykles prie vandens, gatvėje, su dviračiais, poilsiaujant miške, būnant saulėje, vienam namuose ir pan. Visi kartu prisiminė galimus vasaros pavojus ir jų įveikimo būdus. Žiūrėjo keletą edukacinių filmukų . Vėliau vyko sporto diena. Mokiniai noriai dalyvavo įvairiose estafetėse, paspirtukų varžytuvėse, aktyviu pasivaikščiojimu po pušyną. Vėliau mokiniai visi kartu davė pažadą vasarai būti saugiu, atsakingu už save ir draugus, laikytis taisyklių, bendrų susitarimų ir pan. Visi pažadėjo grįžti sveiki, paūgėję, pailsėję ir t.t.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Sportuojam aktyviai, gyvenam sveikai.