Integruota pamoka „Lietuvių protėvių galia“

Atnaujinta: Trečiadienis, 08 birželio 2016

Gegužės 27 d. 1-4 klasių mokiniai su mokytojomis ant Ž.Panemunės piliakalnio vedė integruotą pasaulio paž. , lietuvių klb. ir muzikos pamoką „Lietuvių protėvių galia“. Jos metu mokiniai prisiminė lietuvių pagonių dievus, deives ir įvairias apeigas. Sukūrę ant piliakalnio laužą pagerbė ugnies deivę Gabiją, berdami kviečių sėlenas linkėjo vieni kitiems geros vasaros, sveikatos, stiprybės sau ir šeimai. Ir mokytojos, ir mokiniai pasakojo įvairias legendas ir pasakojimus išgirstus iš savo senelių ar tėvų apie Ž.Panemunės dvaro praeitį ir pan. Po to kiekviena klasė kūrė meninę fotografiją gražioje piliakalnio aplinkoje. Tai buvo prasmingas pasiruošimas vasaros atostogoms ir pažintis su savo krašto istorija.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Integruota pamoka „Lietuvių protėvių galia“.