Keliaujame kita Nemuno puse

Atnaujinta: Pirmadienis, 13 birželio 2016

Gegužės 26 d. 1 ir 3 kl. mokinukai su savo mokytojomis lankėsi Panemunių regioniniame parke. Ekskursija prasidėjo Šilinės kaime, buvusiame XVIII a. smuklės pastate, kur įsikūręs Panemunių regioninio parko informacijos centras bei veikia ekspozicija "Nemunas maitina, šildo ir rengia". Raudonėje, pilies bokšte, viršutinėje aikštelėje pasigrožėjome atsiveriančia gražia Nemuno slėnio ir Raudonės miestelio panorama. Veliuonoje aplankėme dvaro rūmuose įsikūrusį krašto istorijos muziejų. Užkopę ant Seredžiaus piliakalnio pasigrožėjome gražia Kriūkų panorama. Kelionę baigėme persikeldami per Nemuną Vilkijos keltu „Vilkynė“ keltu.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Keliaujame kita Nemuno puse.