Mokslo ir žinių dienos šventė

Atnaujinta: Pirmadienis, 23 sausio 2017

Šių mokslo metų pradžia Kriūkuose išskirtinė - mokykla duris atvėrė jau kaip Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras. Tikimės, kad čia sau mėgstamas veiklas atras visi kriūkiečiai. Centras prisidės prie įvairių kartų gyventojų gyvenimo kokybės, laisvalaikio, sporto ir kultūrinės veiklos bei užimtumo skatinimo.Mokslo metus pradėjo dešimt pirmokėlių, kuriuos atlydėjo mokyklos vyriausieji - dešimtokai. Jie pasižadėjo juos saugoti ir globoti. Kad mažieji jaustųsi saugūs, jiems ir mokytojai įteiktos saugaus eismo priemonės. Mokykla, kartu su  Zanavykų muziejumi ir Kriūkų bendruomenės centru  dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Vėliau vyko pirmoji mokslo metų pamoka, skirta ne tik susipažinti su šių  mokslo metų  naujovėmis, bet ir prisiminti saugaus elgesio kelyje taisykles ir saugų maršrutą į namus ir atgal. Ypač tai svarbu po vasaros atostogų, kai mokiniai dar gyvena atostogų įspūdžiais ir apie saugumą pamiršta.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Mokslo ir žinių dienos šventė.