Košės diena

Atnaujinta: Pirmadienis, 23 sausio 2017

Spalio 10 d. Pasaulinė košės diena, kuri įmonės „Malsena" ir švietimo įstaigų iniciatyva kasmet minima ir Lietuvoje. Šiais metais mūsų mokykla, kartu su 60 000 Lietuvos mokyklų pradinukų rytą pasitiko prie bendro pusryčių stalo su klasės draugais ir mokytojomis. Pusryčiams valgė sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą „Malsena" košę. Pradinių klasių mokytojos mokinius supažindino su sveikos mitybos principais, sveikos mitybos piramide, mitybos režimo svarba, mitybos taisyklėmis. Visi kartu atliko ir rytinę mankštą. Kiekvienas mokinys gavo ir dovanų knygelę, kurią visis sutarė perskaityti ir savaitės pabaigoje pasidalinti įspūdžiais. Tai ne tik pamoka kitaip, bet ir integruota muzikos, pasaulio pažinimo pamoka. Puiki galimybė pasidalinti vaikų patirtimi ir mokytis naujų valgymo įpročių.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Košės diena.