Solidarumo bėgimas

Atnaujinta: Penktadienis, 21 spalio 2016

Organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ surengė trečiąjį mūsų šalyje moksleivių Solidarumo bėgimą. Spalio 13 dieną šioje akcijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos bendruomenė. Solidarumo bėgime dalyvavo 79 dalyviai. Jie nubėgo 512 simbolinių kilometrų.

Daugiausiai simbolinių kilometrų, t.y. 14 nubėgo 6 kl. mok. J. Vandys;

13 km - 3 kl. mok. D. Mieldažys, 5 kl. mok. G. Ramanauskaitė,  6 kl.mok. K. Kazlauskaitė, 8 kl. mok. G. Avgustaitytė;

12 km - 3 kl.mok. J. Morkeliūnas, L. Vinikaitis, V. Vitkaitis, 5 kl. mok. I. Morkeliūnas, 6 kl.mok. D. Andriukaitis, A. Pinkevičius, 7 kl. mok. I. Venytė;

11 km - 4 kl. mok. E. Vedegys, 5 kl. mok. E. Levickas, 6 kl. mok. M. Sutkus, 10 kl. mok. Ž.   Stankevičius;

10 km - 1 kl. mok. M. M. Ramanauskas, 3 kl. mok. A. Budrevičiūtė, G. Mulvinskaitė, 5 kl.  mok. J. Sokolovas, 9 kl.mok. I. Arštikaitis, M. Arštikaitis, Ž. Stiklius.

Tačiau norime pasidžiaugti ir visais kitais dalyviais, kurie nuoširdžiai sportavo ir labai stengėsi. Mūsų mokyklos surinkta parama- 163,70 euro. Ji bus skirta Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikų patyčių prevencijos programai ,,Būkim draugais“ ir skurstantiems Zambijos vaikams paremti.

Daugiausiai paramos iš ,,rėmėjų“ surinko 1 (35,22 €), 6 (27,50 €) ir 3 (20,66 €) klasių mokiniai.

Dėkojame visiems dalyviams už solidarumą, supratingumą, gerumą, pagalbą  vargingai gyvenantiems vaikams.

Bėgimo dalyviai ir organizatoriai apdovanoti organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ padėkomis.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Solidarumo bėgimas.