Filatelijos paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 02 lapkričio 2016

Spalio 26 d. mokykloje-daugiafunkciame centre vyko parodos „Zanavykų kraštas filatelijoje“ pristatymas. Parodą pristatė filatelistas Juozas Urbonas. Pradinių klasių mokiniai parodos autoriui pateikė ne vieną klausimą, susijusį su pomėgiu, vokais, ženklais ir pan. Šios parodos tikslas- pristatyti Zanavykų krašto pašto ypatybes, supažindinti  mokinius su pašto istorija, simbolika, vokų ir atvirlaiškių kolekcija. Filatelistas nuoširdžiai dalijosi patirtimi, žiniomis. Skatino vaikus ką nors rinkti, kolekcionuoti, domėtis. Parodos pristatymas vyresniųjų klasių mokiniams- puiki krašto istorijos pamoka. Jos metu prisiminti iškiliausi krašto žmonės-kultūros veikėjai, sportininkai, istoriniai įvykiai ir pan. Dėkojame parodos autoriui už unikalius eksponatus, šiltą bendradarbiavimą ir dalijimąsi. Ši kolekcija filatelijos parodoje „Kaunas 2015“ buvo apdovanota sidabro medaliu.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Filatelijos paroda.