„Atmintis gyva, nes liudija“

Atnaujinta: Antradienis, 17 sausio 2017

Sausio 13 d. mokykloje vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmosios pamokos metu mokiniai su dėstančiais mokytojais tylos minute pagerbė sausio 13-osios aukas. Diskutavo apie šio  įvykio reikšmę Lietuvos istorijai. Degė žvakeles, puošėsi neužmirštuolių žiedais. Vyresnių klasių mokiniai neužmirštuolių žiedus prisegė ir Kriūkų seniūnijos darbuotojams, pardavėjoms bei kitiems miestelio gyventojams. Puiki iniciatyva ir pilietiškumo pamoka.2-3 pamokos metu 5-10 klasių mokiniai su mokytojais žiūrėjo meninį filmą „MES DAINUOSIM“. Vakarop į mokyklą rinkosi miestelio gyventojai. Vyko Šakių 2017 metų kalendoriaus pristatymas. Jaukią, ramią ir prasmingą aplinką kūrė iniciatyvinė kalendoriaus kūrybinė grupė.

Daugiau>>>

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - „Atmintis gyva, nes liudija“.