Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“

Atnaujinta: Sekmadienis, 09 balandžio 2017

Kovo 20 - 24 d. mūsų mokykla prisijungė prie ,,Vaikų linijos“ inicijuotos ,,Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“. Jau aštuntus metus esame kviečiami nepritarti patyčioms ir jas stabdyti kartu.

Vyko užsiėmimai 1 - 2 klasėje ,,Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms!“, 3 - 4 kl. ,,Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“, 5 - 8 kl. ,,Nelauk, kol sunkumai užaugs“, 9 - 10 kl. ,,Apie elektronines patyčias“. Juos vedė socialinė pedagogė V. Pinkevičienė ir tikybos mokytoja V. Sluoksnaitienė.

1-4 klasėse mokiniai kūrė emblemas ,,Aš nepritariu patyčioms“. Labiausiai sekėsi 1 kl. mok. K. Barakauskaitei, R. Mikštai, 2 kl. mok. K. Juškaitei, S. Augustinaitytei, 3 kl. mok. A. Drigotaitei, D. Mieldažiui. Emblemas galima pamatyti bibliotekoje veikiančioje parodėlėje.

5 - 10 klasėse vyko ,,Sporto prieš patyčias“ renginys - Ilgosios šokdynės varžybos. 5-6 kl. mokinių tarpe I - II vietomis pasidalino 5 kl. mok. K. Urbštaitė ir 6 kl. mok. D. Andriukaitis, III vieta atiteko - 6 kl. mok. M Sutkui. 7- 8 klasių prizinės vietos: I v. - 7 kl. mok. O. Kvasiliūtei, II v. - 8 kl. mok. G. Avgustaitytei, III v. - 8. kl. mok. D. Endriuškevičiui. 9 -10 klasių varžybose I v. atiteko 9 kl. mok. Ž. Stikliui, II v. - 9 kl. mok. T. Vitkaičiui, III v. - 9 kl. mok. I. Arštikaičiui. Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytoja R. Čižauskienė.

Ši savaitė buvo skirta draugiškiems tarpusavio santykiams, pagarbiam bendravimui, pagalbai. Mokiniai savo geru, gražiu, draugišku elgesiu, tolerancija rodė pavyzdį kitiems. Tikimės, kad pasibaigus ir ,,Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ“ išliksime tokie.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“.