Šeimos šventė

Atnaujinta: Pirmadienis, 22 gegužės 2017

Gegužės 19 d. mokyklos bendruomenė kartu su mokinių tėveliais paminėjo Šeimos dieną. Mokiniai dainomis, šokiu, posmais ir spektakliu pasveikino tėvelius. Pasidalijo mintimis apie šeimą. Taip pat buvo pasidžiaugta ir mokiniais, kurių mokymosi įvertinimai puikūs, labai geri ir geri. Tai dar viena forma sukviesti tėvus į mokyklą bei pasidžiaugti vieni kitais.Tai ne tik Šeimos šventė, bet ir kartų susitikimas. Sulaukėme ne tik tėvų, bet ir senelių. Mokyklos bibliotekininkė įteikė 4 šeimoms dovanų po knygą, kuriose skaitymas vienas iš pomėgių ir šeimos vertybių bei bendravimo galimybių. Šventės pabaigoje pirmoko mama visus vaišino savo pagamintu sūriu. Dėkojame visiems atvykusiems tėveliams, seneliams bei mokytojams, ruošiant Šeimos šventę.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Šeimos šventė.