Švenčiame mokyklos gimtadienį

Atnaujinta: Antradienis, 05 birželio 2018

Gegužės 25d. visa mokyklos bendruomenė šventė mokyklos 105-erių metų gyvavimo jubiliejų. Jo metu istorijos mokytoja D. Pakinkytė vedė lietuviškos mokyklos 100-ečio keliu, o muziejaus kuratorė D.Valuckienė mokyklos istorijos labirintais. Pradinukai buvo pasipuošę gimtadienio kepuraitėmis, o vėliau visi buvo apdovanoti 5-8 klasių mokinių gamintais šventiniais ženkliukais „Aš myliu savo mokyklą“. Kiekviena klasė savaip sveikino mokyklą ir vieni kitus: dešimtokai uždegė mokslo ir žinių aukurą, 6-7 klasių mokiniai-palinkėjimų drugelį, pradinukai dainomis ir eilėmis. Išskirtinis buvo vaikų dienos centro sveikinimas-malda mokyklai ir jubiliejinis kalendorius. Šventės metu buvo įteikti padėkos raštai viktorinos „Mokyklos istorijos labirintais“ nugalėtojams. Visą savaitę prieš visi mokiniai kartojo mokyklos dainą, lankėsi mokyklos muziejuje ir prisiminė Kriūkų mokyklos istoriją. Vieningai ir darniai nuskambėjo mokyklos daina. Visi mokytojai buvo apdovanoti gėlės žiedu-padėkos ženklu, o mokiniai vaišinosi saldumynais. Spindinčios mokinių ir mokytojų akys teikia vilties ilgam mokyklos gyvavimui ir gražiai istorijos tąsai.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Švenčiame mokyklos gimtadienį.