Sporto ir turizmo diena

Atnaujinta: Antradienis, 12 birželio 2018

Birželio 7 d. mokykloje vyko sporto ir turizmo diena. Jau tradicine tapusi ‘’Olimpinė mylia,, sportiškai nusiteikusius mokinius pakvietė pradėti šią dieną. Įveikę šią distanciją 5-8 klasių mokiniai dalyvavo orientacinėje rungtyje Lietuvos miestai, 10 klasės mokiniams teko užduotis reikalaujanti ne tik fizinės ištvermės, bet ir biologijos bei chemijos žinių. Po orientacinių rungčių mokiniai dalyvavo baudų metimo, futbolo kamuolio varymo aplink kliūtis, lanko sukimo, prisitraukimų prie skersinio, oro ritulio rungtyse, šoklumą išbandė šokinėdami per ilgąją šokdynę, šuolio į tolį įsibėgėjus ir šuoliukais su maišu rungtyse. Rankos taiklumą – smiginio ir lauko piramidės rungtyse. Vyresnieji dalyviai varžėsi stalo teniso žaidime. Kadangi dauguma moksleivių laisvalaikiu mėgsta važinėtis dviračiu jau antrus metus vyksta važiavimo dviračiu gyvatėle varžybos. Rungčių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Sporto ir turizmo diena.