Lietuvių kalbos savaitė ,,KALBA GIMTOJI- TARSI ŠVYTURYS"

Atnaujinta: Trečiadienis, 02 kovo 2022

Lietuvių kalbos savaitė ,,KALBA GIMTOJI- TARSI ŠVYTURYS" ( vasario 21-25 d.d.).

Pirmadienį, minėdami Tarptautinę gimtosios kalbos dieną, pradinukai žiūrėjo laidą apie kalbas ,,Svečiuose pas Drevinuką", vyresnėliai skaitė žymių žmonių mintis apie lietuvių kalbą.

Antradienį mokyklos bendruomenė rinko gražiausią lietuvišką žodį. Daugiausia balsų surinko žodžiai: MEILĖ, MAMA, LIETUVA.

Trečiadienį vyko dailios rašysenos konkursas.

Smagu, kad visose klasėse yra gražiai rašančių mokinių.Ypač nudžiugino antrokės.

Ketvirtadienį 6-8 kl. mokiniai rašė akrostichą

GIMTOJI KALBA. Sukurta nemažai gražių kūrinėlių.

Penktadienį visų klasių mokiniai sprendė kryžiažodžius ir žaidė kalbos žaidimus.

Savaitę pabaigėme Kahoot viktorina ,,Ką žinai apie lietuvių kalbą?", kurioje dalyvavo visi 5-8 kl. mokiniai ir keletas mokytojų.

Džiaugiamės ir didžiuojamės aktyviais mokiniais ir mokytojais, branginančiais gimtąją kalbą.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Lietuvių kalbos savaitė ,,KALBA GIMTOJI- TARSI ŠVYTURYS" .