Vėjo varpeliai

1-4 klasių mokiniai smagiai užbaiginėja mokslo metus. Po nuotolinio mokymosi prasidėjus kontaktiniui mokymuisi sugrįžo ir edukacinių užsiėmimų džiaugsmas. Kiekviena klasė dalyvavo edukacijoje „Piešimas ant stiklo - vėjo varpeliai“ Raudondvaryje. Mokiniai pakartojo žinias apie vitražą, sužinojo vėjo varpelių atsiradimo istoriją ir patys pabandė nuspalvinti savo pasirinktą vėjo varpelį - drugelį, boružėlę ar bitutę. Piešė ant stiklo, kūrė ornamentus. Edukacijos pabaigoje visi buvo apdovanoti rankų darbo muiliukais. Tuo viskas nesibaigė. Aplankėme Kauno rajono muziejų, kuriame daug sužinojome apie kompozitorių Juozą Naujalį. Turėjome galimybę ir pasitikrinti žinias interaktyviu būdu. Visiems labai patiko. Išvyką užbaigėme pasivaikščiojimu Senosios Zapyškio bažnyčios aikštėje, apžiūrėdami aitvarų parodą. Diena buvo pilna įspūdžių, staigmenų, naujų žinių ir geros nuotaikos.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Vėjo varpeliai.