Mokslo metus užbaigiant

Paskutinė šių mokslo metų savaitė buvo ypač intensyvi, aktyvi ir įdomi. Pirmadienis prasidėjo integruota žmogaus saugos, pasaulio pažinimo, tikybos pamoka „Saugi vasara“. Mokiniai pakartojo saugaus elgesio taisykles prie vandens, kelyje, miške ar pievoje, saulėje ir būnant vienam namuose. Pamoką paįvairinome mankšta ir šokiu. Visi pasidalijome veiklomis, ką galima įdomaus nuveikti per atostogas. Pažadėjome vieni kitiems grįžti sveiki, geros nuotaikos, paūgėję ir puikiai nusiteikę mokslams.

Antradienį sutikome linksmu pamokančiu spektakliu „Skruzdėlytės Tauškalytės nuotykiai“. Po to visi skubėjome į sporto dieną, kurioje laukė įvairūs žaidimai, estafetės, staigmenos ir kiti malonumai. Prie sporto dienos organizavimo nuoširdžiai prisidėjo ir ketvirtokės tėvelis Paulius. Jis paruošė tikras „karines pratybas“ – 7 užduočių ruožas: slidinėjimas, vandens papildymas, ėjimas lynu, valties traukimas, linksmasis krepšinis, vinies kalimas, krovinio traukimas. Klasių mokytojos paruošė įvairius žaidimus, tinkančius ir vasaros atostogoms. Pradinukai gerai pasimankštinę, ne vieną lašą prakaito išlieję su gera nuotaika išskubėjo namo.

Trečiadienį pradinukai į mokyklą jau rinkosi be kuprinių. Prasidėjo Meno diena. Pagal klases mokiniai suko menų ratą. Kiekviena klasė aplankė gamtos batikos, vasariško atviruko, linksmojo zuikio ir spalvoto smėlio grupes. Susipažino ne tik su naujomis technikomis, bet ir pasigamino po gražų darbelį sau. Išbandė plaktuko kitas funkcijas, kai kurių maisto produktų kitą paskirtį. Menų dieną vainikavo 2 klasės mokinio Jurgio Balčiūno parengto darbo respublikinei konferencijai „Mokausi ir augu 2021“ pristatymas. Dėkojame mokytojoms už kūrybiškumą.

Ketvirtadienį užbaigėme mokslo metus „Pasveikinkim vieni kitus“. Ypatinga pabaiga ketvirtokams. Jie atsisveikino su pirmąja mokytoja. Vyko šventinė pamoka „Lik sveika, tu pradžios mokykla !“. Ketvirtokus pasveikino ir šventinę nuotaiką kūrė trečiokai ir jų mokytoja Vilma. Dėkojame jiems už tai. Kiekvieną klasę aplankė ir mokyklos direktorė, kuri pasveikino su mokslo metų pabaiga ir įteikė padėkos raštus už ugdymo rezultatus, konkursus ir pan. Vėliau vyko saldžios pamokos, kurių metu mokiniai aptarė vasaros atostogų įdomias idėjas, vaišinosi šaltais pieno kokteiliais, valgė tortą. Pabaigai rinkosi į šventinį koncertą. Šoko, dainavo, deklamavo. Mokyklos bibliotekininkė įteikė padėkas daugiausiai knygelių perskaičiusiems vaikams. Į dangų paleido vasaros svajones, vaišinosi ledais, mokiniai dėkojo savo mokytojoms, tėveliai džiaugėsi savo vaikais. Iki kitų mokslo metų ! Gerų atostogų ir gerų įspūdžių visiems!

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Mokslo metus užbaigiant.