Respublikinė akcija „Lietuva skaito“

Gegužės 7 dieną ir mūsų mokiniai kartu su bibliotekininke Virginija Akuliene prisijungė prie respublikinės akcijos „Lietuva skaito“. Saulėtą rytmetį į J. Lingio parką sugužėjo nemažas pulkelis jaunimo iš devynių rajono mokyklų ir daugiafunkcių centrų. Nešini lauknešėliais, plakatais su mokyklų atributika, paruoštais „namų darbais“, knygų mylėtojai susirinko į knygos ir viešo skaitymo šventę, skirtą paminėti Spaudos atgavimo dieną ir Vietovardžių metus.

Moksleiviai vieni kitiems garsiai skaitė legendas, padavimus ir senolių pasakojimus apie Zanavykų krašto vietovardžių kilmę. Šventės dalyviai buvo patenkinti gražiu oru, gyvu žodžiu ir linksma draugų bei bendraminčių kompanija. Šventės pabaigoje dideliame rajono žemėlapyje moksleiviai pažymėjo vietovardžius, apie kuriuos išgirdo legendas, padavimus ir pasakojimus.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Respublikinė akcija „Lietuva skaito“.