Svečiuose teatriukas „Smagumėlis“

Gegužės 20 d. dieną mūsų mokykloje svečiavosi teatriukas „Smagumėlis". Priešmokyklinės grupės ir 1 – 4 klasių mokiniams parodė nuotaikingą, linksmą, pamokantį edukacinį spektakliuką patyčių tema ,,Mergaitė Doli ir besotė Liga”.

Vaikus sužavėjo ne tik mergaitė Doli, bet ir kiti spektaklio veikėjai, kurie įtraukė juos į nenuspėjamų nuotykių sūkurį. Atidžiai klausydami ir žiūrėdami, suprato, kad Liga dažnai draugauja su tais, kurie tyčiojasi iš savo draugų, yra pikti, nedraugiški, vieni kitus vadina netinkamais žodžiais. Visi kartu atliko sveikuolišką mankštą, apkabino savo geriausią draugą ir nusišypsojo vienas kitam.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Svečiuose teatriukas „Smagumėlis“.