Mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 12 į paskutinę šių mokslo metų šventinę pamoką „Pasveikinkim vieni kitus“ sugužėjo 5-8 klasių mokiniai, tėveliai. Ši pamoka buvo ypatinga aštuntokams. Jie palieka mūsų mokyklą. Gražiai ir nuoširdžiai vyko atsisveikinimo akimirkos. Aštuntokams įteikti pagrindinio ugdymo I pakopos pažymėjimai, padėkos raštai, mokyklos dovanėlės. Juos taip pat gražiai pasveikino šeštokai. Jautrų žodį auklėtojai, mokytojams ir draugams tarė ir patys aštuntokai. Linksmai savo auklėtinius pasveikino ir klasės vadovė. Po to buvo apžvelgti ir kitų klasių pasiekimai. Išdalintos padėkos, konkursų diplomai ir raštai. Penktokai priminė, ką galima nuveikti vasaros atostogų metu. Manau tikrai yra daug puikių pasirinkimų laisvalaikiui. Mokyklos bibliotekininkė taip pat apdovanojo pačius aktyviausius skaitytojus. Kiekviena klasė nuoširdžiu garsiu ačiū išreiškė padėką mokytojams ir tėvams už pagalbą mokantis kitaip. Atsisveikinant su draugais riedėjo išsiskyrimo ašaros. Visi kartu dainavome mokyklos dainą. Nuskambėjo paskutinis šių mokslo metų skambutis. Sveika, vasara, nuvesk į pasaką, kur nėra gramatikos ir matematikos, o širdyje taip gera ir smagu!

Sporto diena

Birželio 11 d. mokykloje buvo sporto diena. 5-8 klasių mokiniai žaidė įvairius judriuosius žaidimus, bandė taiklumą smiginyje. Buvo smagu, patirta daug gerų emocijų.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - 2019 - 2020 mokslo metai.