Patyčių dėžutė

Kovoje prieš patyčias mokykloje – gera naujiena!

Jau veikia ir mūsų mokykloje.

KUR DĖŽUTĘ GALIMA RASTI?

• Apie patyčias galite pranešti įėję į mokyklos puslapį, kairėje pusėje, po skilties „MENIU“, kita skiltis pavadinimu: „Patyčių dėžutė“.
  • Paspaudus ant nuorodos atsivers „Patyčių dėžutės“ .
  • Paspaudus nuorodą atsidarys anoniminė anketa, kurioje pateikti 8 klausimai apie pastebėta įvykį, kuriuos reikia užpildyti.
  • Atsakius į klausimus, spausti „PATEIKTI“.

SVARBU:

•  Tai yra galimybė pranešti ne tik apie save, bet ir apie kitą vaiką ar mokyklos bendruomenės narį.
  •  Tai yra galimybė, kuri užtikrina, kad jautrūs duomenys pasieks tik už patyčias mokykloje atsakingus asmenis.
  • Svarbu aprašyti, kuo išsamiau, kad būtų lengviau suteikti pagalbą.
  • Ši dėžutė nėra skirta pakeisti verbalinį pranešimo apie patyčias būdą – tai tik papildoma erdvė išsipasakoti tiems mokiniams, kuriems kiti pranešimo apie patyčias būdai yra nepriimtini dėl kitų priežasčių.
  • Dėžutės nėra skirtas žaidimams, o yra rimtas instrumentas, su kuriuo reikia elgtis atsakingai.
2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Patyčių dėžutė.