Dalyvavome projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“

Mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai kartu su fizinio ugdymo mokytoja Rita Čižauskiene dalyvavo „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ organizuojamame projekte. Susikūrėme tikslus fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos ugdymo, saugios aplinkos kūrimui mūsų mokykloje. Dalyvavome Kūno kultūros ir fizinio ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose Šakių JKSC baseine. Mokiniai turėjo galimybę 20 valandų mokytis plaukti, tobulinti plaukimo įgūdžius, susipažino su sportinio plaukimo stiliais, atliko užduotis naudojant įvairias plaukimo priemones. Taip pat susipažino saugaus elgesio taisyklėmis vandenyje, išklausė instruktažą kaip taisyklingai naudotis gelbėjimo liemenėmis ir tai išbandė praktiškai atlikdami užduotis vandenyje.

Fizinio ugdymo mokytoja Rita Čižauskienė

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Dalyvavome projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.