Kalbos dienų renginiai

Nuo vasario 16 d. iki kovo 11d. mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos Kalbos dienai. Į veiklas įsitraukė visų klasių mokiniai. Vasario mėn. vyko 1 - 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodi, prikelk mūsų dvasią“. Šio konkurso nugalėtojais tapo Danilas Chusenbajev 1 kl., Austėja Liutvinaitė 2kl., Milita Pranaitytė 3 kl., Gabrielius Kardauskas 4 kl. Šiam konkursui noriai ruošėsi beveik visi pradinukai. Dėkojame visiems už iniciatyvumą.

Taip pat vasario mėn. buvo pradėtas vykdyti 7 - 8 kl. mokinių projektinis darbas „Ąžuolas - stiprybės ir gyvybės simbolis“. Šis projektas baigtas kovo 11 d. Buvo renkamas gražiausias lietuviškas žodis. Visa mokyklos bendruomenė, tėveliai, Kriūkų gyventojai ir svečiai rinko jiems gražiausią žodį. Ąžuolas suvešėjo Laisvės trisdešimtmečio išvakarėse. Tai puiki veikla mokyklos bendruomenių metams. 5 - 6 kl. mokiniai visą mėnesį atliko projektinį darbą „Patarlės ir priežodžiai apie kalbą“. Keletas mokinių dalyvavo rašinio, vaizdelio, eilėraščio kūrimo konkurse „Kalba - didžiulis turtas“. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Violetai Šuopienei už gražias iniciatyvas ir visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą, mokytojoms už pagalbą.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Kalbos dienų renginiai.