Čia mano namai

Sveikiname piešinių konkurso nugalėtojas:

3 klasė:
I vieta – Tėja Damijonaitytė Šakių r. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras;

II vieta – Milita Pranaitytė Šakių r. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras;

4 klasė:
III vieta – Atėnė Damijonaitytė Šakių r. Kriūkų mokykla daugiafunkcis centras.

Kovo 12 d. į Panemunių regioninio parko lankytojų centro salę rinkosi piešinių konkurso „Čia mano namai“ skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui paminėti nugalėtojai ir jų mokytojai bei tėveliai. Tą dieną čia vyko nugalėtojų apdovanojimo renginys. Visi mokiniai dalyvavę piešinių konkurse gavo po padėką. Prizinių vietų nugalėtojams įteikti diplomai ir mažos atminimo dovanėles. Sveikinimo žodį ir padėką mokytojams išsakė Panemunių regioninio parko direktorius Mindaugas Janušonis. Džiaugiamės šiuo konkursu paskatinę vaikus didžiuotis savo šalimi, daugiau laiko praleisti piešiant, vaizduojant, stebint gamtą, besidomint kultūros paveldu bei lavinant meninius gebėjimus, kūrybiškumą, plečiant akiratį.

Ačiū visiems piešinių autoriams ir jų mokytojoms už dalyvavimą konkursinėje piešinių parodoje „Čia mano namai“.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Čia mano namai.