Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 2 d. vyko 1-4 klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė. Nespėjus susitikti vėl reikia išsiskirti. Po nuotolinių pamokų, pasiilgę vieni kitų, susirinko su dideliu džiaugsmu pradinukai į mokyklą. Diena buvo pilna džiugesio, šypsenų ir gerų emocijų. Svarbiausi šioje šventinėje pamokoje buvo ketvirtokai. Jiems išduoti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Kiekviena klasė sveikino vieni kitus su vasara. Dėkojo mokytojoms ir tėveliams už pagalbą nuotolinio mokymo metu. Buvo išdalinta šūsnis padėkų už puikų, gerą mokymąsi ir pamokų lankymą, aktyvią popamokinę veiklą. Dauguma pradinukų sėkmingai atliko užduotis OLYMPIO, KENGŪROS konkursuose ir už tai gavo padėkas bei diplomus. 2 klasės mokinė Austėja ir pirmokas Jurgis gavo net medalius. Skambėjo dainos ir eilės apie vasarą. Palinkėję vieni kitiems saugios, šiltos ir įdomios vasaros atsisveikino iki kitų mokslo metų. Karštą dieną atsigaivino ledais ir pamojavo išpieštais padėkos delnais.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė.