Gamtos meno diena

Birželio 10 d. mokykloje vyko netradicinės pamokos, kur buvo integruoti visi dalykai. Pradžioje geografijos mokytoja Daiva Jėčienė papasakojo apie numatomas veiklas ir išdalino priemones. Po to 5 ir 6 klasių mokiniai su auklėtojomis ir mokytojomis iškeliavo į gamtą rinkti medžiagų tolimesnėms veikloms. Prie jų prisijungė ir vaikų dienos centro vaikai. Vėliau visi susirinko prie mokyklos kurti instaliacijos „Mandala“. Dailės ir technologijų mokytoja Jolita Rudzevičiūtė supažindino su mandalų kūrimo taisyklėmis ir tradicijomis. Skambant muzikai, visi ėmėsi darbo: rūšiavo parsineštas gamtos medžiagas, dėliojo, komponavo, derino vienas prie kitų. Rezultatas visus nudžiugino. Vaikščiodami po gamtą, mokiniai pririnko ir šiukšlių nemažą maišą. Tik jomis puošti mokyklos aplinkos nesinorėjo. Jų vieta konteineryje.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Gamtos meno diena.