Stasio Tamulaičio vardinės

Gegužės 9 d. Kriūkų mokyklos muziejaus (mokyt. D.Valuckienė) iniciatyva buvo paminėtas mūsų krašto šviesuolis, rašytojas Stasys Tamulaitis. Minėjome rašytojo 105 - ąsias gimimo metines, taip pat šventėme jo vardines. D.Valuckienė papasakojo apie rašytojo gyvenimą, charakterio bruožus, kultūros istorikas A.Vaičiūnas kalbėjo apie jį, kaip apie novelės meistrą, pristatė naujai surastus St.Tamulaičio eilėraščius. Kudirkaičiai, kriūkietė Ieva Masteikaitė, mokyt. Vilija Venienė skaitė amžininkų prisiminimus, eilėraščius, ištraukas iš jo straipsnių spaudoje. Popietėje dainavo Kriūkų moterų ansamblis, taip pat jaunosios mokyklos dainininkės. Remėjų Romos Remeikienė ir Nijolės Kvasilienės dėka vaišinomės (kaip ir prieškariu Tamulaičių namuose) kakava su pyragais, dainavome rašytojo mėgiamas dienas.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Stasio Tamulaičio vardinės.