Dešimtokų paskutinis skambutis ir mokslo metų baigimo šventė

Birželio 5 d. mokykloje vyko dviguba šventė- IV laidos dešimtokų paskutinis skambutis ir 6-9 klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė. Rytas prasidėjo šventiškai. Devintokai sutiko dešimtokus. Juos  paskutinį kartą mūsų mokykloje palydėjo į papuoštą klasę. Jauki klasės aplinka privertė ne vieną dešimtoką susimąstyti, mintyse perbėgti čia praleistus gražiausius metus. Vėliau dešimtokų auklėtoja visus atlydėjo į šventinę pamoką.

Ją pradėjome mokyklos daina. Pirmieji padėkos ir atsisveikinimo  žodį tarė dešimtokai. Jie ne tik pašoko mokyklinį valsą, bet ir atliko  kompoziciją „Knyga“. Vėliau pasipylė sveikinimai - auklėtojos, pirmosios mokytojos, lietuvių kalbos mokytojos-direktorės, mokinių. Juose buvo visko-dovanų, užduočių, gyvenimo žemėlapių, nuoširdžių linkėjimų ir žinoma malonių staigmenų. Teko atsakyti ir į keletą gyvenimiškų klausimų.

Antroji šventės dalis buvo skirta likusių mokinių ugdymosi rezultatų apžvalgai. Šiemet pirmą kartą kiekviena klasė turėjo pristatyti ilgalaikį projektą „Mūsų klasės mokslo metų sėkmės“. Visoms klasėms išradingai, kūrybiškai   pavyko atlikti šią užduotį. Mokslo metus pristatė skaidrėse, dainose, linksmose eilėse.

Džiugu buvo matyti visus patenkintus, besišypsančius ir besidžiaugiančius prabėgusiąsias mokslo metais. Nuveikta, pamatyta, išmokta labai daug. Svarbiausias šventės akcentas-padėkos raštų kalnas už mokymosi rezultatus, lankomumą, dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, akcijose ir pan. Patys geriausi mokyklos mokiniai buvo pamaloninti šokoladu su mokyklos simbolika bei užrašu „Kriūkų mokykla didžiuojasi tavimi“. Tokių mūsų mokykloje net 14. Vienos klasės šaunuoliai, keitė kitus. Išskirtinai mokyklos padėkos raštais  buvo apdovanota 9 klasė už aktyviausią ir gausiausią dalyvavimą visuose mokyklos renginiuose ir akcijose, o aštuntokai už gausiausią dalyvavimą  rajono olimpiadose ir konkursuose bei  mokyklos reprezentavimą   Mokiniams nenusileido ir mokytojai. Jiems mokyklos direktorė taip pat už puikius ugdytinių rezultatus, dalyvavimą

įvairiose veiklose, iniciatyvumą  įteikė padėkos raštus. Visas pluoštas raštų buvo išdalintas už sportinius pasiekimus mokyklos sporto dienoje. Dar keletą raštų aktyviausiems skaitytojams įteikė mokyklos bibliotekininkė.  Vargu ar kas suskaičiavo visus raštus ir vargu ar buvo tokių, kurie negavo bent po vieną. Dauguma džiaugėsi net keletu. Nors šventinė pamoka  nors ir užsitęsė, tačiau geros emocijos, staigmenos ir pakili nuotaika neleido pavargti.

Vieni kitiems palinkėję gerų atostogų, naujų iššūkių, atradimų džiaugsmo ir nuskambėjus paskutiniam šių mokslo metų skambučiui išskubėjo vasaros keliu. O kad nebūtų taip karšta - atsivėsino ledų porcija ir netradiciškai aprašinėjo mokyklos langus „ATOSTOGOS !“

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Dešimtokų paskutinis skambutis ir mokslo metų baigimo šventė.