Sportuoju aktyviai - gyvenu sveikai

Birželio 4 d. mokyklos stadione ir kitose sporto erdvėse vyko tradicinė sporto diena. Rytas prasidėjo olimpine mylia, kurią turėjo įveikti visi sporto dienos dalyviai. Vėliau susibūrę į komandas, poras ar individualiai varžėsi įvairiose rungtyse: smiginio, stalo teniso, šuolių per virvutę, svarmenų kilnojimo, rankų lenkimo, „slidininkų“ lenktynėse, tinklinio, krepšinio , oro ritulio, stalo futbolo, lauko šachmatų ir kt. Diena prabėgo labai greitai. Išbandę ištvermę, fizinę jėgą, rankos taiklumą visi laukė rezultatų. Kadangi vyko daug rungčių, buvo nuspręsta raštus išdalinti paskutinę mokslo metų dieną - šventės metu. Patys aktyviausi ir ryžtingiausi tikrai gavo ne po vieną raštą. Smagu, kad sportavo ir mokiniai, ir mokytojai. Vieni kitus drąsino, sirgo vieni už kitus. Visų veiduose buvo šypsenos, nors ir ne vienas prakaito lašas nubėgo. Nors ir mažais žingsniais, bet po truputį visi į kasdienybę įsileidžia aktyvų sportą ir laisvalaikį, sveiką gyvenseną.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Sportuoju aktyviai - gyvenu sveikai.