Dešimtokų paskutinis skambutis ir mokslo metų baigimo šventė

Birželio 3 d. mokykloje vyko dviguba šventė - V laidos dešimtokų paskutinis skambutis ir 6-9 klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė.

Apdovanoti aktyviausi bibliotekos skaitytojai

Baigdami mokslo metus visi kartu pasidžiaugėme, kad mūsų mokykloje vis dar yra nemažas vaikų būrys, kuris noriai skaito ir dažnai lankosi bibliotekoje. Jie domisi įvairia literatūra, mokosi ją nagrinėti, vertinti, reikšti savo nuomonę apie perskaitytą knygą. Todėl kiekvienais metais mūsų mokyklos biblioteka apdovanoja daugiausiai skaitančius mokinius, nes nori parodyti, kad ne tik kompiuteriai gyvuoja šiame technologijų amžiuje, bet ir knygų skaitymas gali būti malonus ir labai naudingas dalykas. Todėl šių mokslo metų paskutiniąją dieną mokyklos fojė įvyko tradicinė garbinga aktyviausių skaitytojų apdovanojimų ceremonija.

Buvo apdovanoti šie mokiniai:

1. kl. - Emilija Mieldažytė ir Kamilė Juškaitė

2. kl. - Rugilė Pranaitytė, Auksė Budrevičiūtė ir Lukas Mikulionis

3. kl. - Smiltė Budrevičiūtė

4. kl. - Kotryna Urbštaitė, Gabija Juškaitė ir Ignas Morkeliūnas

5. kl. - Andrius Pinkevičius, Kamila Kazlauskaitė, Ričardas Ulevičius ir Mantas Sutkus

6 kl. - Odeta Kvasiliūtė ir Indrė Venytė

7. kl. - Greta Sutkaitytė

8. kl. - Akvilė Žukaitė ir Viktorija Antanaitytė

Visi mokiniai gavo pagyrimo raštus ir knygas.

Bibliotekininkė –Vilija Venienė

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - 2015 - 2016 mokslo metai.