Šok į tėvo klumpes

Birželio 2d. 6 - 9 kl. mokiniai dalyvavovisuotinėje Atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. 6 ir 7 kl. mokiniai su auklėtoja Vida Masteikiene pas ūkininką Juozapą Masteiką sužinojo, kokia ūkininko darbo kasdienybė. 8 kl. mokiniai su auklėtoja Rita Čebanauskiene lankėsi ŽŪB "Agrolina" mechaninėse dirbtuvėse, kur susipažino su mechanizatoriaus darbo specifika. 9 kl. mokiniai su auklėtoja Daiva Jėčiene tautodailininko, medžio drožėjo Gedimino Jėčio "Dailiųjų medžio darbų dirbtuvėse" ne tik susipažino su senosiomis medžio apdirbimo technologijomis, bet ir išbandė darbą  su kompiuterinėmis CNC staklėmis bei 2D ir 3D kompiuterinėmis programomis. Į mokyklą parsinešė kartu sukurtą klasės lentelę. Visų klasių mokiniai šia diena liko labai patenkinti.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Šok į tėvo klumpes.