Vizija ir misija

Atnaujinta: Antradienis, 15 rugsėjo 2020

FILOSOFIJA

Svarbus kiekvienas bendruomenės narys ir jo poreikius bei lūkesčius atitinkantis ugdymas(is).

VIZIJA. Bendruomenės mokykla

Bendruomenės mokykla – tai visiems bendruomenės nariams atvira erdvė, telkianti bendruomenės resursus bendram mokymuisi ir tobulėjimui.
Bendruomenės mokyklos siekis – vaikai, pasiruošiantys lankyti mokyklą; mokiniai, noriai lankantys mokyklą ir įsitraukiantys į mokymąsi ir kitas veiklas; tėvai, aktyviai dalyvaujantys vaikų mokymesi ir patys besimokantys; bendruomenė, palaikanti ir kurianti mokymąsi.
Bendruomenės mokykla – vieta, kurioje gera mokytis gyvenimui ir gera patirti Kriūkų
bendruomenės gyvenimą.

MISIJA

Kokybiškai tenkinti mokyklos – daugiafunkcio centro ir vietos bendruomenės edukacinius, meninius, kultūrinius, sportinius ir užimtumo poreikius, užtikrinant ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį ugdymą, neformalųjį švietimą bei siekiant organizacijos ir
kiekvieno bendruomenės nario asmeninės pažangos.

VERTYBĖS

Mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė išskiria svarbiausias vertybes:

Atsakomybė

Atsakinga veikla, įsipareigojimų vykdymas bendradarbiaujant tarpusavyje.

Pagarba žmogui ir savo šaliai

Etiškas elgesys, įsiklausymas į bendruomenės narių, kolegų bei partnerių nuomonę, priimant kito asmens individualumą, domėjimasis savo krašto praeitimi, dabarties realijomis, rūpinimasis ateitimi ir kalbos kultūra.

Mokymasis ir tobulėjimas

Nuolatinis žinių atnaujinimas ir kūrybiškas pažangiausių technologijų taikymas.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Vizija ir misija.