Administracinė informacija

Apsilankėme Vilniuje LITEXPO parodų centre vykusioje parodoje „Studijos 2014“

Vasario 6 d. grupė 8 - 10 klasių moksleivių su ugdymo karjerai koordinatore mokytoja Daiva Jėčiene lankėsi Vilniuje LITEXPO parodų centre vykusioje parodoje "Studijos 2014". Čia moksleiviai susipažino su įvairių profesinio ugdymo mokyklų ir centrų visuose Lietuvos regionuose siūlomomis mokymo ir ugdymo programomis. Visos mokyklos viena už kitą įdomiau pristatė save ir viliojo moksleivius tiek specialybių įvairove, tiek kultūrine programa, tiek stendų gražumu. Galėjai pats išmėginti dominančią specialybę arba stebėti, kaip dirba kiti. Atvirai kalbant, sunku ir išsirinkti...

Aukštųjų mokyklų paviljone kolegijos ir universitetai pristatė savo studijų programas, stojimo sąlygas, trumpai supažindino su savo mokymo įstaiga. Čia vyko dalykiški pokalbiai. Naudinga, reikalinga, bet ne taip įdomu.

Atskirame paviljone galima buvo susipažinti ir su studijų užsienyje galimybėmis ir tvarka.

Iš LITEXPO parodų rūmų išvykome pavargę, tačiau kupini entuziazmo ir ryžto susirasti savo kelią ir juo eiti.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Apsilankėme Vilniuje LITEXPO parodų centre vykusioje parodoje „Studijos 2014“.