Titulinis puslapis

Ugdymas

Materialinė bazė

Archyvas

Puslapį aplankė 63857  lankytojai(-ų)

Birželio 5 d. mokykloje vyko mažųjų projektų pristatymas. Dalyvavo: 6 klasės mokiniai su geografijos projektu „Orų kalendorius“, 7 klasės mokiniai su technologijų projektu „Gėlių puokštė“ iš karoliukų ir informacinių technologijų -  „Patarimai abiturientui“, vienuoliktokai - su etikos projektu „Mokyklos reklama“, devintokai – su lietuvių kalbos projektu „Panemunių žiedai“, aštuntokai su lietuvių kalbos projektu „2006-2007 m.m. dienoraštis“, anglų kalbos projektai apie valstybes, mėgstamas muzikos grupes, gyvūnus, raidelių skrybėlaitė ir t.t., kuriuos darė įvairių klasių mokiniai.

Didžiuosius projektus rengė vienuoliktokai. Klasė susiskirstė į tris grupes. Viena jų darė geografijos projektą „Kriūkų seniūnijos turistinis maršrutas (lankytinos vietos)“, vadovė geografijos vyr. mokytoja  D.Jėčienė. Kita rengė anglų kalbos projektą „Anglų kalbos svarba mūsų gyvenime“, vadovė anglų kalbos mokytoja A.Šuopytė. Trečioji rengė projektą „Kriūkai – žvejų kraštas“, vadovė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė V.Šuopienė.