Žemės savaitė

Atnaujinta: Pirmadienis, 03 balandžio 2017

Kovo 20 - 23 dienomis Kriūkų mokykloje - daugiafunkciame centre vyko geografijos mokytojos Daivos Jėčienės ir biologijos bei chemijos mokytojos Virginijos Akulienės organizuota  "Žemės savaitė". Visą savaitę vyko integruotos pamokos. Pirmadienio ryte pakabintas pieštas žemynų žemėlapis - 5 - 10 klasių mokiniai prie jo tvirtino įvairiomis kalbomis sukurtus darbelius, skirtus Žemei, o pradinukai rašė palinkėjimus ir pasižadėjimus. Po pamokų vyko renginys "Mes - Žemės vaikai". Jo metu Panemunių regioninio parko darbuotojos mokiniams papasakojo apie Žemės dieną, supažindino su Lietuvos saugomomis teritorijomis ir Panemunių regioniniu parku. Jaunųjų miško bičiulių būrelio "Giliukai" vadovė Daiva Jėčienė supažindino su būrelio dešimties metų veikla. Būrelio senbūviai įšventino naujuosius narius. Per fizikos, biologijos ir chemijos pamokas mokiniai atliko bandymus ir projektinius darbus: 5 kl. "Magnetinė pieva“,  6 kl. „Saulės sistema“,  8 kl. „Natūralūs dažai“, 10 kl. „Bioplastikas“ ir „Natūrali kosmetika“. Informaicinių technologijų pamokų metu buvo kuriamos pateiktys, skirtos "Žemės dienai", o antrame aukšte vyko mokinių dailės darbų paroda. Savaitės darbus vainikavo renginys - refleksija "Aš ir Žemė", kurio metu mokiniai pristatė visą savaitę kurtus darbus. Taip pat mokytoja Virginija Akulienė su 3 kl. mokine Andrėja Drigotaite pristatė tiriamąjį darbą "Oras, kuriuo kvėpuojame", su kuriuo dalyvavo respublikiniame konkurse "Žvilgsnis į supantį pasaulį". Šeštokai padainavo dainą, skirtą Žemei. Be to, buvo tvarkoma mokyklos aplinka, vykdomos socialinės pedagogės Vilmos Pinkevičienės inicijuotos veiklos, skirtos akcijai "Savaitė be patyčių".

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Žemės savaitė.