Administracinė informacija

Biologija

Gamtos mokslų kurso 60-čiai temų yra sukurta 185 mokymosi objektai, 1200 testų užduočių, žinynas. Mokymosi objektai – interaktyvios demonstracijos, tiriamieji darbai, užduočių lapai – skirti mokytis biologijos, chemijos, fizikos kaip atskirų dalykų ir integruotai. Mokiniai savarankiškai ar mokytojo padedami gali stebėti nematomus objektus, ilgai ir akimirką trunkančius gamtos reiškinius, saugiai atlikti bandymus. Prie kiekvieno mokymosi objekto pateikiami mokymosi uždaviniai ir jo naudojimo metodinės rekomendacijos. Išnagrinėjęs kiekvienos temos mokymosi objektus ir atlikęs užduotis, mokinys gali įsivertinti, kaip suprato pateiktą medžiagą. Atliktas užduotis iš interneto svetainės galima nusiųsti mokytojui elektroniniu paštu arba išsaugoti savo kompiuteryje.
Žmogaus biologija II

Interaktyvi vaizdinė ir garsinė mokymo priemonė skirta biologijos mokymui 9 klasėse. Priemonė gali būti naudojama klasėje arba savarankiškam darbui, ji taip pat yra suderinta su interaktyviosiomis lentomis.

Svetainėje pateikiamos dvi žmogaus biologijos temos: žmogaus griaučiai (skeletas) ir raumenys. Kiekviena tema yra sudaryta iš trijų dalių: sistemos reikšmės, sistemos sandaros ir funkcijų, interaktyvių užduočių bei testų. Mokymo priemonėje taip pat pateikiamas ir teminis žodynas.

Interaktyvūs  mokymosi objektai I–IV gimnazijos klasėms
Vilniaus gimnazijų inicijuoto projekto metu buvo sukurta interaktyvių kompiuterinių mokymosi objektų, skirtų biologijos pamokoms. Daugialypės terpės pagrindu sukurti interaktyvūs mokymosi objektai atitinka Bendrąsias programas, taigi yra tinkami ir vidurinių mokyklų 9–12 kl. Visos pamokos patalpintos leistuve, turinčiame interaktyvios lentos funkcijas: galima padidinti ar sumažinti vaizdą, uždengti dalį ekrano, interaktyviu pieštuku pridėti pastabas, pridėti rodykles, pastumti vaizdą, rodyti visame ekrane. Kiekvienam mokymosi objektui yra parengtos metodinės rekomendacijos.
Žmogaus biologija
Svetainėje pateikiamos trys žmogaus biologijos temos: virškinimas, kvėpavimas ir kraujotaka. Mokiniai pasirinkę temą, gali atlikti užduotis ir įvertinti bei pagilinti savo žinias. Sąvokos pateikiamos žodynėlyje.
Lietuvos paukščiai

Kompiuterinėje programoje „Lietuvos paukščiai“ yra konkrečių paukščių nuotraukų, gyvūnų aprašymas (sandara, ypatybės, dauginimasis, gyvenamoji vieta), balsai. Išmokus teoriją, galima pasitikrinti, ar gerai susipažinta su paukščių balsais. Mokymo, mokymosi priemonė naudojama 8 kl. mokant biologijos temą „Plunksnuoti skrajūnai“. Programą galima naudoti įvadinėje pamokos dalyje (norint sudominti mokinius). Taip pat galima naudoti įtvirtinant pamoką (tiktų savarankiškiems darbams atlikti).

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Administracinė informacija.