Administracinė informacija

Įdomioji istorija
Svetainėje pateikiamos knygos "Įdomiosios Lietuvos istorijos" trys dalys: Valstybė, Menas ir Visuomenė. Pirmoje dalyje pasakojama 11000 pr. Kr. - 2004 metų Lietuvos istorija, antrojoje pasakojama apie meną  akmens amžiuje, bei apie Lietuvos meną iki šių laikų, trečioje - apie šeimos raidą nuo seniausių iki šių laikų, tautinį atgimimą XX a. pabaigoje, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, žydų, karaimų ir totorių vaidmenis Lietuvos istorijoje. Svetainėje yra pateikiamos ir kontrolinės užduotys.
Interaktyvūs  mokymosi objektai I–IV gimnazijos klasėms
Vilniaus gimnazijų inicijuoto projekto metu buvo sukurta interaktyvių kompiuterinių mokymosi objektų, skirtų istorijos pamokoms. Daugialypės terpės pagrindu sukurti interaktyvūs mokymosi objektai atitinka Bendrąsias programas, taigi yra tinkami ir vidurinių mokyklų 9–12 kl. Visos pamokos patalpintos leistuve, turinčiame interaktyvios lentos funkcijas: galima padidinti ar sumažinti vaizdą, uždengti dalį ekrano, interaktyviu pieštuku pridėti pastabas, pridėti rodykles, pastumti vaizdą, rodyti visame ekrane. Kiekvienam mokymosi objektui yra parengtos metodinės rekomendacijos.
Gimtoji
Svetainėje pateikiama Lietuvos istorija 7 - 12 klasei. Medžiaga pateikiama vaizdžiai, naudojami vaizdo siužetai, išskiriamos svarbios datos, pateikiami konspektai, įdomybės, testai, žodynas.
Žvilgsnis į Aukso amžių
Svetainėje pateikiamas straipsnis  " Žvilgsnis į..."Aukso amžių". Žvilgsnis į Aukso amžių" - iš tiesų tik žvilgsnis. Kūrybinė baltų galia sukūrė įstabią civilizaciją, ir tik nedaugelį jos pasiekimų galima įžvelgti pro tūkstantmečių šydą.
Gimtoji Lietuva
Elektroninės gimtinės ir krašto istorijos pamokos 5 klasei.
2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Administracinė informacija.