Administracinė informacija

Dailė

ARS
Svetainėje pateikiamos trys temos:
  • dailės rūšys ir žanrai;
  • meno epochos ir stiliai;
  • lietuvių liaudies menas.
Kūryba ir tradicijos. Geometriniai lietuvių audinių raštai
Svetainė sudaryta iš penkių skyrių. „Pratarmėje“ klausiama, kodėl Lietuvos žmonės vertina audinių raštus ir apibūdinama darbo struktūra. „Ištakose“ kalbama apie audimą visuomenėje.  „Galerijoje“ rodomas Lietuvos žmonių audinių raštų kūrybos išskirtinumas, įvairovė. Skyriuje „Reikšmė“ apžvelgiamos etninės tradicijos, nagrinėjama audinių, audimo, dovanų, spalvų ir lietuviškų raštų simbolika. „Rodyklė“ aiškina dominančių sąvokų reikšmes.
Dailė mokykloje
Svetainė skirta 5 – 12 klasių  moksleiviams, besimokantiems dailės. Tinklapio tikslai -  pateikti vaizdinę kurso medžiagą, kaupti mokymui (-uisi) reikalingą informaciją, sudaryti galimybę mokytis meno istorijos.
Infografika
Enciklopediją sudaro trys skyriai: Apie spalvas - informacija apie praktiškai naudojamus spalvinius modelius bei jų taikymo sritis; Apie grafiką - informacija apie grafikos rūšis, programas, jų ypatumus, bylų formatus bei jų taikymo sritis;Apie įrangą - informacija apie techninę įrangą grafikos darbams atlikti. Praktikos dalyje galite susipažinti su kai kuriais darbo su grafika (ir ne tik) metodais. Yra dailės gimnazijos moksleivių darbų galerija.
XX a. II-os pusės dailė Lietuvoje
Svetainėje mokiniai susipažins su šiuolaikinio meno kūrėjais, kūrybos būdais, kryptimis, meno formomis XX a. II-oje pusėje Lietuvoje.
2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Administracinė informacija.