Administracinė informacija

Mokykloje lankėsi kariūnai

Gegužės 8 d. mokykloje lankėsi Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno 2 rinktinės 208 kuopos kariūnai iš Šakių. Jie supažindino su Lietuvos kariuomenės istorija ir raida, pokyčiais bei partizaniniu judėjimu. Taip pat papasakojo, ko reikia, kad taptum kareiviu ar karininku, pademonstravo kai kuriuos ginklus. Moksleiviams šis susitikimas buvo įdomus ir naudingas.

Apsilankymas Šakių rajono savivaldybėje

Balandžio 22d. grupė 9-10 klasių moksleivių vadovaujami ugdymo karjerai koordinatorės D. Jėčienės lankėsi Šakių r. savivaldybėje, kur susitiko su vicemere R. Rauktiene ir administracijos direktoriumi J. Puodžiukaičiu.

Vicemerė pristatė savivaldybės funkcijas ir darbo pobūdį, supažindino su valdininko darbo specifika. Administracijos direktorius papasakojo apie rajono administracijos funkcijas ir darbuotojų pareigybes. Vėliau lankėsi švietimo ir sporto skyriuje. Čia susitiko su skyriaus vedėja V. Pranckevičiene. Mokiniai sužinojo apie švietimo skyriaus struktūrą, jo funkcijas, darbuotojus. Apsilankymą suorganizavo ir lydėjo ugdymo karjerai konsultantas G.Demenius. Apsilankymo pabaigoje jis nuodugniai papasakojo, kaip tapti valdininku.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Administracinė informacija.