Spalis - Lietuvos mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalis – Lietuvos mokyklų bibliotekų mėnuo. Mūsų mokykloje vyko renginių ciklas tema: „Skaitymas – vienas iš kelių į sveikatą ir gerovę“. Visi mokyklos m
okiniai dalyvauja tarptautiniame skirtukų gaminimo ir mainų projekte. Skirtukus mokiniai gamina kūrybiškai, naudoja savo mintis ir idėjas, atsižvelgia į šių metų temą. Su mokiniais kartu dirba dailės ir užsienio kalbų mokytojos, klasių auklėtojos ir bibliotekininkė. Skaitytojai nori sužinoti su kokios valstybės mokiniais jie bendraus ir kuriems galės siųsti savos gamybos skirtukus, todėl nekantriai laukiame projekto rengėjų nurodymų. Šis projektas vyks iki 2020 m. gruodžio mėnesio. Išsamiau apie projektą:

Bibliotekoje vyko pamokėlė pirmokams „Kaip elgtis ir ką veikti bibliotekoje“. Tai trumpas susipažinimas su biblioteka, kad žinotų kaip elgtis, kaip rinktis knygą. 1 kl. mokiniai dar tik pradeda skaityi ir ne visi pažįsta raideles. Jie spalvino žodžių „SKAITYMAS – SVEIKATA“ raideles ir minė mįsles, kurias sugalvojo vyresniųjų klasių mokiniai.

1 – 4 klasių mokiniai atliko spėjimus apie sveikatingumo knygeles, kuriuos sugalvojo vyresnieji skaitytojai. Atlikę visas užduotis, vaikai išsirinko savo mėgstamas knygeles ir patogiai įsitaisę pradėjo skaityti. Dauguma mokinių pasiėmė skaityti knygelių ir į namus. Smagu bendrauti ir bendradarbiauti kai nuotaika ir sveikata gera.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Spalis - Lietuvos mokyklų bibliotekų mėnuo.