Nuotolinės integruotos pamokos

Kovo 24 d. vyko nuotolinės integruotos pamokos su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos dėstytojais. 5 - 6 klasių mokiniai su geografijos mokytoja Daiva Jėčiene, biologijos mokytoja Virginija Akuliene ir lietuvių k. mokytoja Violeta Šuopiene dalyvavo praktiniame užsiėmime: "Kaip susikurti žemėlapį ArcGIS Online? Mokinio kelias nuo mokyklos iki namų - kuo jis įdomus?..", kurį vedė dėstytoja Vilma Šalkauskienė. O 7 - 8 klasių mokiniai su mokytojomis D. Jėčiene ir V. Akuliene išklausė dėstytojo Remigijaus Bakio paskaitos "Kur slepiasi miško vabzdžiai? Ar jie miškui draugai, ar priešai?" Taip pat mokiniai sužinojo apie KMAIK studijų galimybes ir programas.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Nuotolinės integruotos pamokos.