Matematikos ir IT varžytuvės bei velykinis konkursas

varzytuviu padėkaBalandžio 2 dieną Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninės matematikos ir IT varžytuvės 5-8 klasės mokiniams „Kieti riešutėliai gudrioms galvelėms“. Mūsų mokyklai atstovavo 5 klasės mokinės Atėnė D. ir Eimantė P., 6 klasės – Emilija P., Samanta A. ir Kamilė J., 7 klasės mokinės Gabija M. ir Mingailė M. Varžytuvės buvo asmeninės. Iš viso dalyvavo 47 mokiniai. Aukščiausią vietą iš mokyklos pavyko užimti Emilijai P. (12 vieta).
5-6 klasių mokiniai dalyvauja respublikiniame kompiuterinių atvirukų konkurse „Velykų belaukiant“, kuris skirtas 5-7 klasių mokiniams. Į konkursą išsiųsti geriausi darbai. Tai 5 klasės mokinių Atėnės D. ir Eimantės P., 6 klasės – Emilijos P. ir Samantos A. Juos vertins atrinkta komisija.
Džiaugiamės varžytuvių ir atviruko kūrybos dalyvėmis ir linkime sėkmės!
Pasigrožėkite gražiausiais darbais ir varžytuvių akimirkomis (paspauskite ant padėkos).
2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Matematikos ir IT varžytuvės bei velykinis konkursas.