Kalbų mokymasis visą gyvenimą

Rugsėjo 27 d. mokykloje vyko Europos kalbų dienai paminėti skirtas renginys „Kalbų mokymasis visą gyvenimą". Dviems klasių koncentrams (5-7 ir 8-10 klasėms) skirtuose renginiuose buvo integruotos anglų, vokiečių, rusų ir lietuvių kalbos. Renginio pradžioje mokytojos papasakojo bei pademonstravo vaizdinę medžiagą, kuo ši diena reikšminga Europai, mokiniai pasiklausė pasisveikinimų skirtingomis kalbomis, o vėliau susiskirstė į įvairias grupes. Jiems teko įveikti įvairias užduotis: testas apie įvairias Europos kalbas bei tautas, užduotys parengtos Power Point programa. Geriausiai pasirodžiusi komanda buvo apdovanota įvairiais prizais.

Daugiau nuotraukų--->>>

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Kalbų mokymasis visą gyvenimą.