Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Vincas Kudirka - didysis varpininkas

Lapkričio 13 dieną 7 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos  pamokoje, kurią  organizavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Šuopienė. Pirmiausia aplankė V.Kudirkos paminklą Šakiuose ir prisiminė daktaro praleistus metus šiame mieste.

Pamoka tęsiama prie poeto ir varpininko kapo Kudirkos Naumiestyje. Čia buvo pasakojama šio paminklo Nulaužtas ąžuolas atsiradimo istorija. Visi laikydami uždegtas žvakeles giedojo „Tautišką giesmę“.

Dr. Vinco Kudirkos muziejuje mokiniams buvo pasakojama apie V.Kudirkos šeimą, gyvenimą, kūrybą. Septintokai įdėmiai klausė muziejaus darbuotojos pasakojimo. Vėliau aplankė V.Kudirkos paminklą, esantį miesto aikštėje.

Grįžę į mokyklą pažiūrėjo ir aptarė filmą „Pajutau lietuvis esąs“.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Vincas Kudirka - didysis varpininkas.