penktokai

Lapkričio 21 dieną 5 klasės mokiniai ir auklėtoja Rita Čebanauskienė aplankė Marijampolės krašto muziejų ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos multicentrą.

Marijampolės krašto muziejuje vaikai dalyvavo edukacinėje juostų audimo pamokėlėje. Kiekvienas nusiaudė sau po beraštę juostelę.

Multicentre mokiniai susipažino su šiuolaikinėmis kompiuterinėmis technologijomis. Patys bandė kurti muziką ir iš smulkių lego figūrėlių sukonstravo besisukančią karuselę.

Ekskursija visiems labai patiko.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Ekskursija į Marijampolės krašto muziejų ir Marijampolės P.Kriaučiūno viešosios bibliotekos multicentrą.