Šimtadienis

Šių metų vasario 22 dieną Kriūkų vidurinėje mokykloje vyko  paskutinis mūsų mokyklos abiturientų  šimtadienis ,,Savojo tikslo link‘‘. Visi dvyliktokai, su gyvenimo lagaminais, kuriuose sutilpo PAGARBA, SUPRATIMAS, PADĖKA, MEILĖ pakvietė keliauti.  Šventės svečiai visam vakarui persikūnijo į keliautojus, kurie padėjo dvyliktokams ieškoti lobio... Svarbiausius vakaro keliautojus-dvyliktokus sveikino mokyklos direktorė, tėvai, auklėtoja , pirmoji mokytoja ir jaunesni draugai. Mokytojai buvo egzaminuojami, tačiau dvyliktokai nenusivylė- jie dar kartą įsitikino, kad juos moko  kūrybiški, linksmi, išradingi mokytojai. Tik 100 dienų mūsų mokykloje liko ne tik dvyliktokams, bet ir dešimtokams. Jie taip pat gavo šimtadienio kalendorių. Vakaro metu išskirtinis dėmesys buvo jauniausiems keliautojams-devintokams. Jiems  taip pat buvo surengta mini patikra, norint įsitikinti, ar kitais metais jie yra pasirengę tapti vyriausiais mūsų mokyklos mokiniais. Buvo patikrintos chemijos, lietuvių kalbos, matematikos žinios. Linksmojoje vakaro dalyje „apkeliavome“ visą pasaulį, kol galiausiai lobį dvyliktokai rado visai šalia- Lietuvoje, savo širdyse. ,,Keliautojai‘‘ šoko, dainavo, šmaikštavo. Galėjo įsivertinti savo žinias ,,patikrose‘‘, netgi „apkeliauti“ aplink pasaulį. Visi vakaro dalyviai buvo apdovanoti: vieni gėlėmis, kiti suvenyrais, treti-šypsenomis. Visus nustebino  naujai atrasti talentai. Ši abiturientų laida ypatinga-tai jubiliejinė, LXV-oji  ir paskutinė mokyklos istorijoje – dvyliktokų laida. Šimtadienis sujungė tris polius- mokytojus, tėvelius ir  mokinius. Tai puiki galimybė pasibūti drauge, pabendrauti ir  pasidžiaugti vieni kitais.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Šimtadienis.