Kaziuko mugė

Piniguoti turčiai.
Į kermošių, į kermošių,
Į Kaziuko mugę.

Kovo 8 dieną mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė "Virkit, kepkit, megzkit, drožkit, gaminkit". Direktoriaus pavaduotoja Daiva Naujokaitienė pasveikino visus susirinkusius į mugę, palinkėjo geros prekybos ir pirkėjų. Visi dalyviai išsiskirstė į savo prekybos vietas. Patys mažiausi, pradinukai, pardavinėjo savo pagamintus darbelius ir mamų keptus pyragus.

Vyrenieji taip pat aktyviai įsijungė į prekybą. Penktokai ir šeštokai pardavinėjo savo rankdarbius ir kepinius. Didžiulę paklausą turėjo 7 klasės mokinių pasiūti krepšiai, pagalvėlės, rankų darbo žvakės. 8 klasėje buvo galima įsigyti įvairių skanumynų ir papuošalų. Devintokės kvietė paragauti sveiko maisto. Dešimtos klasės kavinėje "Šypsena" buvo galima paskanauti blynų su bananais ir kitų skanumynų. Taip pat galima buvo nusipirkti Jūratės Kymantaitės rankų darbo "Spalvingųjų gėlyčių". Malonu buvo užsukti į dvyliktos klasės "Iškylautojų užeigą".

Ir pirkėjai, ir pardavėjai po mugės patenkinti išsiskirstė į namus.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Kaziuko mugė.