Integruotos pamokos "Švenčiame mokyklos 100-metį"

Gegužės 28d. mokykloje vyko integruotos pamokos „Švenčiame Mokyklos 100-metį“. Jau nuo ryto mokykla  šventiškai šurmuliavo. Per pirmą pamoką  visi mokiniai rašė  laiškus mokyklai, kuriuose dėliojo savo mintis: Kokia mano mokykla? Kodėl aš džiaugiuosi būdamas šios mokyklos mokinys? Ką norėčiau jai palinkėti? Kiekviena klasė parašė bendrą laišką, kurį vėliau pristatė mokyklos bendruomenei. Kitos dvi pamokos buvo skirtos istorijai. Jos metu vyko konkursas „100-mečio mokinys“ 5-7 klasių ir 8-12 klasių mokiniams. Istorijos mokytojos labai vaizdžiai pristatė senovinę mokyklą su to meto mokymo priemonėmis, ugdymo specifika ir pan. Diskusijų metu lygino skirtingų laikotarpių mokyklų panašumus ir skirtumus. Iš anksto užsiregistravę mokiniai dalyvavo konkurse, kurio tikslas-išsiaiškinti geriausiai žinančius mokyklos istoriją  mokinius. Mokiniams dar kartą priminta mokyklos istorija, jos svarbiausi momentai. Pasidžiaugta mokyklos istorijos nueitu keliu. Nugalėtojai buvo skelbiami vėliau ir apdovanoti mokyklos jubiliejaus šventės metu. Į ketvirtą pamoką visi skubėjo su dovanomis. Ši pamoka- sveikinimų pynė „Tau-100. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė.  Jos metu kiekviena klasė rodė savo išradingumą. Skambėjo mokinių kūryba, dainos, netradiciniai linkėjimai ir dovanos, 1-4 klasių mokinukai dovanojo šokį. Šios pamokos metu mokyklos kiemelyje augęs medelis pasipuošė ir pražydo 100 baltų varpelių. Buvo pristatinėjami klasių laiškai, o visi mokinių rašyti laiškai buvo sudėti į didelį voką ir padovanoti mokyklos muziejui nuo šimtmečio mokinių.Visi šioje pamokoje dalyvavę mokiniai buvo pavaišinti jubiliejiniu mokyklos saldainiu ir apdovanoti šventiniu knygų skirtuku, kuris papuoštas mokinių darbais. Penkta pamoka buvo pati spalvingiausia ir triukšmingiausia. Į šią pamoką kiekvienas atėjo nešinas spalvotu vėjo malūnėliu, iš kurių vėliau buvo išdėliotas 100. Šios pamokos metu skambėjo ne tik mokyklos daina, bet ir visos mokyklos bendruomenės narių darnus „Ilgiausių metų“. Kiekvienas mokinys gavo po geltoną popieriaus lapelį, kurių pagalba žalioje vejoje  vyko flašmobas „Gyvasis 100“.Tai buvo pagrindinis šios dienos šventinis akcentas.

Šią dieną netrūko gerų emocijų, staigmenų, bendrystės , geros nuotaikos, šypsenų. Visi linksmai, išradingai, spalvingai paminėjome mokyklos gražią sukaktį. Ne kartą skambėjo šūksniai „Su gimtadieniu“. Mokinių dovanos, laiškai gražiai papuošė mokyklą šventinei jubiliejaus dienai. Šios dienos pagrindinė organizatorė ir koordinatorė-pavaduotoja ugdymui Daiva Naujokaitienė.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Integruotos pamokos "Švenčiame mokyklos 100-metį".