Dešimtokų paskutinis skambutis

106 1525Birželio 5 dieną pirmą kartą mokyklos istorijoje nuaidėjo paskutinis skambutis dvidešimt vienam dešimtokui. Ši diena jiems buvo ypatinga. Mokyklos bendruomenė juos ryte šiltai sutiko prie mokyklos durų. Už rytinį sutikimą ir klasės papuošimą buvo atsakingi devintokai. Jie palydėjo dešimtokus į šventiškai papuoštą klasę, kurioje vyko paskutinė auklėtojos Vilijos Venienės pamoka. Po to aktų salėje vyko iškilmingas atsisveikinimas su mokykla. Šventėje sklandė nerimo, abejonių ir džiaugsmo akimirkos. Dešimtokus sveikino ne tik jaunesnieji draugai mokiniai, bet ir staigmeną paruošė mokytojai. Visi dėstantys mokytojai priminė gyvenimo tiesas ir linkėjo gero skrydžio pasirinktoje mokykloje. Visus sujaudino netradicinis mokyklos direktorės sveikinimas. Dešimtokai taip pat tarė padėkos ir atsisveikinimo žodžius. Šventės metu buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais geriausiai besimokiusieji ir aktyviausi dešimtokai. Šventę vainikavo staigmena- saldi atsisveikinimo knyga.

Dešimtokų paskutinio skambučio akimirkos--->>>

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Dešimtokų paskutinis skambutis.